• 3
  • 4
  • 5

Wspaniałe drużynowe zawody wędkarskie HDK PCK w Bierach

W dniu 18.06.2016 r. na zbiorniku PZW w Bierach odbyły się zawody wędkarskie Klubów Honorowych Dawców Krwi rejonu bielskiego.

Organizatorem zawodów był Klub HDK PCK Jaworze. Zawody rozgrywane były o Puchar Wójta Gminy Jaworze.

Sędzią głównym zawodów był sędzia PZW p. Bogusław Bylok, a pomagali mu sędziowie: p. Piotr Iskrzycki i p. Czesław Biesok.

Łowiliśmy metodą spławikową.

W zawodach uczestniczyło 42 zawodników reprezentujących 9 czteroosobowych drużyn i 2 trzyosobowe.

Klub HDK PCK przy KWK Piast w Woli

Pogoda dopisała, a ryby dość chętnie brały.

i takich kilka było

Klasyfikacja drużynowa zawodów:

I miejsce drużyna z Klubu HDK PCK przy Nemak- Poland II w Bielsku- Białej, w składzie:

X    m-ce Klub HDK PCK przy Urzędzie Gminy w Bestwinie

Mistrzem zawodów  został Kazimierz Pawlus z Klubu HDK PCK przy Parafii Nawiedzenia NMP w Hałcnowie, który złowił najwięcej ryb o wadze 9680 gram

II miejsce zajął Zbigniew Pińczuk- z tego samego Klubu, łowiąc ryby o wadze 7225 gram

III miejsce zajął Władysław Bożek z Klubu HDK PCK przy UG w Łękawicy, który złowił 6670 g ryb.

Zwycięzcom puchary i nagrody rzeczowe wręczyła V-ce Wójt Jaworza p. Anna Skotnicka- Nędzka, za co gorąco dziękujemy.

Po wręczeniu nagród każdy z uczestników mógł się posilić kiełbaskami z grilla za które serdecznie dziękujemy Państwu Renacie i Edwardowi Lukosz. Dziękujemy również Pani Danucie Greń - właścicielce Piekarni z Jaworza.

Serdecznie dziękujemy p. Wójtowi Gminy Jaworze dr Radosławowi G. Ostałkiewicz za objęcie Patronatem Honorowym tych zawodów.

Dziękujemy również Zarządowi Klubu Wędkarskiego w Bierach, w tym Prezesowi p. Czesławowi Biesok za przyjęcie i pomoc w przeprowadzeniu zawodów.